Prywatne Medyczne Studium Techniki Dentystycznej
KM Dental na Facebook

Wizyta wykładowców z Glasgow University Dental School

27.09.2009

18-27 września 2009 Policealne Studium Techniki dentystycznej odwiedzili wykładowcy z Uniwersytetu w Glasgow (Szkocja), Wydziału Protetyki Stomatologicznej:

  • Michaela Thomasa Broada
  • Williama Granta Taylora

Wizyta przebiegała następująco:

21 września 2009 na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbyła się uroczysta Inauguracja Nowego Roku Szkolnego 2009/2010 (zobacz relację z tego wydarzenia).


21-23 września 2009 w siedzibie Studium odbyły się "Warszaty profesjonalnego języka angielskiego"

W programie:

  • warsztaty dla Słuchaczy klasy pierwszej na temat: "Coping of Full Dentures" – wykładowca Michael Thomas Broad – tłumaczenie na język polski
  • spotkanie przy herbacie – Słuchacze klasy pierwszej -  rozmowy w języku angielskim o zawodzie technika dentystycznego w Unii Europejskiej
  • warsztaty dla Słuchaczy klasy trzeciej na temat: "Atachments and Implants" – William Grant Taylor – tłumaczenie na język polski.
  • spotkanie przy herbacie – Słuchacze klasy drugiej i trzeciej – rozmowy w języku angielskim o nowościach w technologiach,  materiałach dentystycznych i wyposażeniu pracowni protetycznych.
  • warsztaty dla Słuchaczy klasy drugiej na temat: "Designing of Partial Frame dentures" – Michael Thomas Broad – tłumaczenie na język polski.

24 września 2009 wybraliśmy się na wycieczkę dydaktyczną do Poznania na IX Środkowoeuropejską Wystawę Produktów Stomatologicznych CEDE  - www.cede.pl. W wycieczce uczestniczyli: wykładowcy z Glasgow, nauczyciele, słuchacze (zobacz relację z tego wydarzenia).


Fotograficzna relacja wizyty zagranicznych wykładowców:

Copyright © 2001-2011 Prywatne Medyczne Studium Techniki Dentystycznej

Projekt i wykonanie: